Dárky k narozeninám pro muže

Darujte k narozeninám zážitek s naší nabídkou narozeninových dárků pro muže, kluka nebo přítele!


Dárky k narozeninám pro muže

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Hradec Králové

4 840,-

Bečov nad Teplou

od 1 499,-

vícero lokalit

Brno, Olomouc, Bravantice

2 699,-

Varvažov v Krušných horách

3 900,-

Beskydy

2 790,-

okres Liberec

5 499,-

Lety u Dobřichovic

4 800,-

Lety u Dobřichovic

4 300,-

Lety u Dobřichovic

19 900,-
Dárky k narozeninám pro muže

Darujte k narozeninám zážitek s naší nabídkou narozeninových dárků pro muže, kluka nebo přítele!

Adrenalinové zážitkové dárky pro muže

Ocení váš partner pořádnou dávku adrenalinu? Vyberte mu nějaký zážitek, který mu pořádně rozproudí krev v žilách! Co mu takhle darovat tandemový seskok z výšky 4 000 metrů? Nevíte jestli to na něj bude trochu moc? Tak to mu darujte výlet vrtulníkem okolo Hradce, kde pozná toto krásné město z ptačí perspektivy.

Auto-moto zážitkové dárky pro muže

Splňte svému partnerovi sen a darujte mu nadupaný auto-moto zážitek. Je už od dětství fanda supersportů a miluje adrenalin? Jízda ve sporťácích na okruhu, kde se bude moct vybrat z několika žihadel bude pro něj splněný sen! Pro fanoušky rallye bude ideální dárek k narozeninám testovací den Ford racing.

Kurzy a workshopy jako dárek pro muže

V naší nabídce najdete spoustu všelijakých zážitkových kurzů a zážitků, které vašeho partnera nadchnou. Kulináře potěšíte kurzem přípravy ryb nebo kurzem přípravy žeber a křídel. Dobrodruhy nadchne kurz přežití v přírodě nebo kurz offroad jízdy. Hledáte narozeninový dárek pro sportovce? Kurz lezení na skalách bude to pravé.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.