Lodě a jachting

Pokud milujete vodu, budou pro vás zážitky ze sekce lodě a jachting tím pravým. Od sportovních lodí, plachetnic až po plavby na člunech. Na své si přijde zkrátka každý vodní živel.

4.8 (396 recenzí)

Lodě a jachting


Lodě a jachting

Pokud milujete vodu, budou pro vás zážitky ze sekce lodě a jachting tím pravým. Od sportovních lodí, plachetnic až po plavby na člunech. Na své si přijde zkrátka každý vodní živel.

Naučná plavba

V naší nabídce se nachází oblíbená možnost plavby po Baťově kanále, při které si dokonce můžete sami vyzkoušet být kapitánem. Případně můžete vyrazit i na Lipno a i tam si zkusit vzít kormidlo do vlastních rukou.

Každý to své

Chcete se jen nechat unášet po vlnách a užívat si krásných okamžiků plnými doušky? Romantická večerní plavba bude hotovým balzámem pro vaši duši. A jestli máte zálusk na netradiční oslavu, podniknete plavbu s party lodí.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.