Koktejlové zážitky

Dopřejte si váš oblíbený nápoj, ať už je to Mojito nebo Aperol Spritz. A nebo se vydejte za poznáním těch dosud neochutnaných, které vaše smysly vystřelí až do nebe.


Koktejlové zážitky

Nejprodávanější

Koktejlové zážitky

Dopřejte si váš oblíbený nápoj, ať už je to Mojito nebo Aperol Spritz. A nebo se vydejte za poznáním těch dosud neochutnaných, které vaše smysly vystřelí až do nebe.

Na to si připijte

S těmito zážitky si kromě vychutnání zajímavých koktejlů užijete i menší vzdělávací okénko, při kterém se dozvíte vše o charakteru a paletě použitých bází jednotlivých koktejlů. Tímto způsobem můžete poznat tajemství ikonických nápojů jako je Manhattan, Piňa Colada, Margarita nebo Dry Martini. A pokud vás přepadne nerozhodnost, výběr klidně nechte na zkušeném barmanovi, který vybere dle vašich chuťových preferencí.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.