Tetování

Někdo své tělo rád zkrášluje hezky sladěným outfitem, jiný zase luxusními šperky a pak jsou tací, kteří dávají přednost kontaktnější ozdobě těla - tetování.

5 (2 recenze)


Tetování

Někdo své tělo rád zkrášluje hezky sladěným outfitem, jiný zase luxusními šperky a pak jsou tací, kteří dávají přednost kontaktnější ozdobě těla - tetování.

Mikro-pigmentační zkrášlení kůže

Při tetování se tělo stává plátnem, které se stane podkladem pro profesionálního tatéra. Výsledkem je permanentní ozdoba kůže. Tetování, slangově kérka, se už ale provádělo po mnoha staletí zpět. V mnoha částech světa mělo tetování kulturní tradici a je tomu tak dodnes. Úplně první stopy po tetování se řadí až do pravěku. Ne vždy ale mělo tetování v lidské historii pozitivní význam, ovšem v dnešní době se už těší takové oblibě, že stigma pomalu mizí.

Průběh zážitku

Po předložení zážitkového poukazu se vás v tetovacím studiu ujme zkušený tatér, který bude mít za úkol vaše tělo zkrášlit. Před samotným aplikováním tetování však ještě proběhne konzultace, kde proberete jak vaše očekávání a přání, tak i vaši případnou zkušenost s tetováním z minulosti. Pokud žádnou nemáte, vše vám bude podrobně vysvětleno a vy tak budete vědět, co očekávat. Ve společné spolupráci ještě doladíte návrh vašeho tetování tak, aby byl přesně podle vašich představ. Až bude vše připraveno, stačí se usadit do křesla a nechat šikovné tatérské ruce konat své dílo.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.