Větrný tunel

Vždy jste si přáli zažít pocit volného pádu na vlastní kůži, ale neměli jste dostatek odvahy skočit s padákem z letadla? To pro vás bude větrný tunel neboli indoor skydiving v Hurricane Factory Praha ideálním řešením.


Větrný tunel

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Náš tip

Praha

1 590,-


Větrný tunel

Vždy jste si přáli zažít pocit volného pádu na vlastní kůži, ale neměli jste dostatek odvahy skočit s padákem z letadla? To pro vás bude větrný tunel neboli indoor skydiving v Hurricane Factory Praha ideálním řešením.

Dokonalá simulace volného pádu

Díky větrnému tunelu zažijete simulaci volného pádu a to až o rychlosti 270 kilometrů v hodině. Nemusíte se přitom vydat na tandemový seskok, hodně podobnou záplavu adrenalinu si užijete i tady. Vyrazit do tunelu navíc můžete už s dětmi od 5 let nebo s příbuznými v seniorním věku, takže jde o zábavu opravdu pro každého.

Pád bez strachu z výšek

Před samotným zážitkem v tunelu vás čeká instruktáž, při které se dozvíte vše potřebné. Pak už stačí jen skočit do kombinézy, nasadit helmu, brýle a můžete si vyskočit radostí. V tunelu můžete létat 3 až 15 minut v kuse, záleží jen na vás. A pozor - pokud se necítíte na sólový volný pád, užít si ho můžete až v pěti lidech. Zažijete tak několikanásobnou srandu. Ale rozhodně není důvod se ničeho obávat. Na začátku se položíte tak, aby se vás ujal proud vzduchu, který vás začne unášet do vzduchu. S tím vám samozřejmě pomůže instruktor, který vám bude po celou dobu k dispozici. Až se otrkáte, můžete si v jeho přítomnosti vyzkoušet létání na vlastní pěst. Vyrazte do Hurricane Factory v Praze a užijte si neopakovatelný pocit volného pádu.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.