Mám poukaz |

Dárky k narozeninám

Vybrat ty správné dárky k narozeninám není vůbec lehké. Proto jsme pro vás vybrali několik tipů, kterými svou rodinu, přátelé i známé dostanete do kolen.

Narozeninový dárek, který nadchne

Tandemový seskok, jízda v Hummeru anebo střelecké zážitky jistě potěší a překvapí každého milovníka adrenalinu, navíc jsou to opravdu zajímavé dárky k narozeninám. A pokud hledáte něco více relaxačního, vyberte si z našich masáží. Profesionální ruka masára uvolní každý ztuhlý sval těla a nabije pozitivní energií. Nebo vybírejte z netradičních gurmánských zážitků.


nejprodávanější
nejprodávanější

Vícero lokalit

od 4 250,-

nejprodávanější

vícero lokalit

od 3 900,-

vícero lokalit

1 600,-

30% sleva
20% sleva

Praha

1 500,- od 1 199,-

9% sleva

Praha

7 150,- 6 700,-

nejprodávanější

od 1 000,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
Ověřeno Darinou nejprodávanější
Ověřeno Darinou nejprodávanější

Praha

2 650,-

nejprodávanější
nejprodávanější

až 21 střelnic po celé ČR

1 369,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.