Mám poukaz |

Pokoj s vířivkou

Toužíte po kombinaci relaxu a luxusu? To se vám zaručeně zalíbí možnost vyrazit za ubytováním, kde budete mít vířivku jen sami pro sebe.

Privátní wellness

Vydejte se na pobyt, při kterém si ráno kromě kávy na probuzení dopřejete i vířivku. Jen si to představte - udělat pár kroků a jste v ní. Nedivili bysme se, kdyby vás to svádělo k tomu v ní vydržet hodiny. Ale na škodu by to nebylo, pobytem ve vířivce zvýšíte svou tělesnou teplotu, stabilizujete všechny procesy vašeho organismu a hlavně se pořádně uvolníte. Vaše svalstvo se zase dočká příjemné masáže. Berte to tedy jako takové příjemné povzbuzení vašeho těla.

Kam vyrazit?

Za takovým pobytem můžete zavítat přímo do srdce Prahy do luxusního hotelu The Emblem Prague. V něm si kromě krásného pokoje užijete právě i vířivku, která se netradičně nachází přímo na terase. Chcete naopak opustit ruch města a užít si harmonii vycházející z přírody? Vydejte se za unikátním ubytováním v Cocoon Tree Bed. Jde o ubytování ve formě kulovitého stanu zavěšeného v korunách stromů. Na terase na vás opět bude čekat vaše privátní vířivka.

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.