Pokoj s vířivkou

Hledáte ubytování, kde mimo jiné budete mít k dispozici i vířivku? Vyberte si z desítky pobytů, kde k relaxaci ve vířivce nebudete mít daleko.

4.9 (493 recenzí)

Pokoj s vířivkou


Pokoj s vířivkou

Hledáte ubytování, kde mimo jiné budete mít k dispozici i vířivku? Vyberte si z desítky pobytů, kde k relaxaci ve vířivce nebudete mít daleko.

Pro pivaře a pro zamilované

Pokud chcete potěšit pivaře, lázeňský pobyt s pivní kúrou pro dva, kde si užijou kromě vířivky i pivní lázně, je přesně pro ně. Pro zamilované páry a milovníky romantiky je romantický pobyt s vlastní vířivkou ideální volbou. Krásná roubenka v podhůří Beskyd, kde si vířivku užijete, vám mimo relaxu nabídne krásné procházky po horách.

Glamping a noc na zámku

Láká vás glamping a relaxace ve vířivce mezi stromy? Luxusní kempování, si u nás užijete i s vířivkou a to v kopuli Cocoon Tree Bed v resortu Green Valley. V nabídce máme spoustu wellness pobytů, kde si mimo vířivky užijete i regenerační procedury a saunování. Mezi takové pobyty patří třeba wellness víkend v resortu Stein anebo wellness noc na zámku pro dva nedaleko centra Prahy.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.