Škola smyku

Člověk se může považovat za sebelepšího řidiče, ale stejně ho vždy může na silnici překvapit nečekaná a riskantní situace. Proto není od věci vyzkoušet si kurz smyku - praktický dárek, který v budoucnu může i zachránit život.Škola smyku

Člověk se může považovat za sebelepšího řidiče, ale stejně ho vždy může na silnici překvapit nečekaná a riskantní situace. Proto není od věci vyzkoušet si kurz smyku - praktický dárek, který v budoucnu může i zachránit život.

I pro zkušené řidiče

Kurz je vhodný jak pro ty, kteří řidičský průkaz vlastní čerstvě, tak i pro ostřílené jezdce, kteří už mají své naježděno. Vždy se totiž může stát něco, co dokáže odzbrojit a znepříjemnit jízdu autem. Třeba takové namrzlé vozovky. Pokud se vám z takové představy dělají mžitky před očima, bude fajn své řidičské schopnosti dostat o level výš.

Staňte se odborníkem

Ve škole smyku se naučíte správnou jízdu na ledu, sněhu či vodě. Ozkoušíte si také, jak co nejlépe zkrotit automobil, který se vymkl kontrole. Se zkušeným instruktorem se podíváte tváří v tvář situacím, které by vás v běžném životě mohli vážně ohrozit. Společně se ale naučíte se jim postavit a s chladnou hlavou vyřešit.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.