Zdraví a styl

Jsou vám blízká témata jako je móda nebo osobní poznání a rozvoj? To jste tu na správné adrese.


Zdraví a styl


Zdraví a styl

Jsou vám blízká témata jako je móda nebo osobní poznání a rozvoj? To jste tu na správné adrese.

Pro vyznavače stylu

Potrpíte si na svůj vzhled a je pro vás důležité, jak vás ostatní vnímají? Spojte se se zkušeným stylistou, se kterým vás čeká podrobná konzultace všeho okolo módy. Můžete se ptát a zjišťovat, jak svůj styl dál rozvíjet a na čem třeba zapracovat nebo co změnit.

Poznejte sami sebe

Rádi byste hlouběji poznali své vlastní já a udělali si v hlavě v určitých věcech jasno? Zážitek s koučem pro vás jistě bude zajímavou zkušeností. Společně proberete nejrůznější věci, od těch, které vás trápí po ty, o kterých jste dosud nepřemýšleli. Vydáte se spolu na cestu sebepoznání, při které možná odkryjete opravdu zajímavé věci o své vlastní osobě.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.