Lezení & Ferraty

Zdolali jste už někdy skálu a zažili slovy nepopsatelný výhled na krásy naší země? Jestli ne, tak je nejvyšší čas to napravit a zažít pořádný výšlap nahoru.


Lezení & Ferraty

Ověřeno Darinou Náš tip

Ostrov u Macochy

od 1 390,-

vícero lokalit

Praha, Ústí nad Labem

1 500,-

vícero lokalit

Praha, Ústí nad Labem

2 250,-

vícero lokalit

Praha , Ústí nad Labem

1 400,-

Sněžník

1 990,-

Kružberk/Oskava/Vsetín

od 3 590,-


Lezení & Ferraty

Zdolali jste už někdy skálu a zažili slovy nepopsatelný výhled na krásy naší země? Jestli ne, tak je nejvyšší čas to napravit a zažít pořádný výšlap nahoru.

Až na vrcholky hor

Výhled, který se vám po horolezeckém výkonu naskytne je tou nejhezčí odměnou. Ještě k tomu připočtěte fyzickou aktivitu, při jejíž vynaložení budete zaplaveni endorfiny. Pocitem následné radosti si tak můžete být více než jistí. Lézt ale samozřejmě nebudete sami podle sebe. Pod křídla si vás vezme zkušený instruktor, který vás seznámí s vybavením a popíše vám základy a pravidla lezení. Společně se pak vydáte vzhůru za vaším splněným snem.

Opačným směrem

Lezení si můžete užít nejen na vrcholky, ale i do hlubin. Od toho tu je speleoferrata, díky které se podíváte pod povrch země a objevíte podzemní jeskyně a uličky. Bát se ale nemusíte, vybaveni budete dostatkem světelného zdroje a celá trase je bezpečně připravená a otestovaná.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.