Kurz vaření a čepování piva

Máte pivo rádi natolik, že byste rádi pronikli do tajů jeho přípravy? U nás žádný problém. Stačí si z nabídky vybrat zážitek, díky kterému se naučíte uvařit vlastní zlatavý mok.

5 (77 recenzí)

Kurz vaření a čepování piva

vícero lokalit

do 50 km od Hradce Králové, do 100 km od Hradce Králové

od 4 330,-

Novinka

Kamenice u Jihlavy

4 500,-


Kurz vaření a čepování piva

Máte pivo rádi natolik, že byste rádi pronikli do tajů jeho přípravy? U nás žádný problém. Stačí si z nabídky vybrat zážitek, díky kterému se naučíte uvařit vlastní zlatavý mok.

Mistrem čepování piva

Bílá pěna, orosená láhev - mohlo by se zdát, že načepovat tento oblíbený nápoj není žádnou vědou. Opak je ovšem pravdou. I tady jsou zásady, které se musí dodržovat. Stačí se ale vydat na jeden z kurzů v naší nabídce a zjistíte, co všechno práce sládka obnáší.

Uvařte si ho sami

I když nevíte odkud začít, zkušený sládek vám vše ukáže a vysvětlí. Od pořadí přidávání přísad po určení vhodné teploty k vaření. Opět zde platí pravidla, která se musí dodržovat pro správný výsledek, ale zábavnou formou se vše naučíte a odcházet budete s pocitem, že jste zvládli vyrobit vlastní pivo. A to není pocit, který zažijete denně.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.