Kurzy sushi

Říkají vám něco pojmy jako california roll, nigiri, gunkan nebo temaki? Pro mnohé z vás při těchto slovech zpozorní vaše chuťové pohárky. Ano, jedná se o tolik zbožňované sushi. A vy teď máte jedinečnou možnost se ho naučit připravovat.


Nejprodávanější

Praha 7

1 590,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha 7

2 990,-

Brno u vás doma

od 3 499,-


Kurzy sushi

Říkají vám něco pojmy jako california roll, nigiri, gunkan nebo temaki? Pro mnohé z vás při těchto slovech zpozorní vaše chuťové pohárky. Ano, jedná se o tolik zbožňované sushi. A vy teď máte jedinečnou možnost se ho naučit připravovat.

Vyhledávaná pochoutka

Toto tradiční japonské jídlo má dlouhou historii a těší se vysoké oblibě dodnes. Příprava syrových ryb, krevet, chobotnic, sépií, avokáda a hub ale není jen tak. Proto se můžete vydat za prvotřídním kuchařem, který vás sushi kurzem provede od teorie až po praxi. Nejdříve se naučíte základní pojmy, abyste všemu dobře rozumněli. Naučíte se třeba, jak vybrat vhodnou rýži, jak se správně vaří a v neposlední řadě si uděláte pořádek v názvech druhů sushi.

Staňte se odborníkem

Výroba sushi nespočívá jen v zarolování rýže do plátu řasy nori. Potřeba je umět spoustu dalších aspektů. Třeba i to, jaké suroviny použít a kde je získat. Důležitá je i výuka techniky krájení ryb a zeleniny. Toho všeho se v kurzu dočkáte. A po jeho zdárném dokončení můžete udělat dojem na své nejbližší, až jim sushi připravíte doma.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.