Péče o pleť

Dopřejte své pleti pořádné oživení, které se projeví i na spokojenosti, která z vás bude vyzařovat.


Péče o pleť


Péče o pleť

Dopřejte své pleti pořádné oživení, které se projeví i na spokojenosti, která z vás bude vyzařovat.

Pleťové omlazení

Naučte se najít si na sebe čas a dopřát si pořádnou kúru, která s vaší pletí udělá divy. Do kosmetického salónu by bylo fajn zavítat aspoň jednou za rok. Potřebuje vaše pleť něco specifického? Dopřát si můžete i hloubkové čištění, výživu a hydrataci. Péče o pleť se týká samozřejmě i mužů, kteří jistě ocení proceduru z BIO kosmetiky.

Jde to i bez chemie

Patříte mezi vyznavače alternativnějších způsobů, kterými své pleti můžete pomoci? BIO péče o pleť bude tím pravým pro vás. Postarají se o vás za použití prověřených ekologických a šetrných značek BIO kosmetiky, které si zamilovaly i filmové hvězdy.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.