Gastronomické zážitky

Vytříbený gurmán se ve vás nezapře? To musíte vyzkoušet některý z těchto gastronomických zážitků, se kterými požitek z jídla pozvednete o úroveň výš.

4.7 (25 recenzí)

Gastronomické zážitky

Nejprodávanější

Děčínsko

2 250,-

Omezená kapacita
Omezená kapacita

Praha

od 3 190,-

Praha

3 999,-


Gastronomické zážitky

Vytříbený gurmán se ve vás nezapře? To musíte vyzkoušet některý z těchto gastronomických zážitků, se kterými požitek z jídla pozvednete o úroveň výš.

Neobvyklé posezení u jídla

Chcete zažít opravdu unikátní večeři v oblacích, při které se ocitnete desítky metrů nad zemí? Máte to mít. Celou Prahu budete mít při jezení jídla jako na dlani. A věřte, že jednotlivé chody vaše chuťové pohárky také vystřelí až k nebesům.

Gastronomická zábava

Toužíte při jídle zažít i originální show či si užít parádní atmosféru na neobvyklém místě? Vydat se můžete třeba do staročeské krčmy, která je jednou z nejstarších hospod v Praze. Popíjeli v ní rudolfínští alchymisté, kat Mydlář, Mozart i Jaroslav Hašek. Vy se tam nyní můžete vydat také a zažít nefalšovanou atmosféru středověku se vším všudy.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.