Romantické restaurace

Ponořte se do světa romantiky a gastronomie a objevte nezapomenutelné zážitky ve vybraných romantických restauracích.


Romantické restaurace

- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Nejprodávanější

Soběsuky

2 100,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

2 900,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Náš tip

Romantické restaurace

Ponořte se do světa romantiky a gastronomie a objevte nezapomenutelné zážitky ve vybraných romantických restauracích.

Vyhlášené restaurace

Užijte si například lahodné degustační menu, ale i dechberoucí výhledy v Žižkovské věži. Anebo překvapte svou polovičku večeří v Pražské dominantě, Tančícím domě. Odhalte gastronomická tajemství Ondry Slaniny a jeho degustačního menu. Nechte se okouzlit pravou itálií v podobě 5chodovém menu a objevte chutě středomořské kuchyně.

Netradiční gastronomické zážitky

Pokud prahnete po kultuře a chcete ochutnat staročeské delikatesy, tak prohlídka zámku Zbiroh s gastronomickým zážitkem je přesně pro vás. A co takhle romantický vyhlídkový let spojit s luxusní večeří? Nebo se vydejte na cestu do minulosti a navštivte středověkou krčmu.

Možností, jak a kde si užít romantický gastronomický zážitek je mnoho. Vyberte si z naší široké nabídky romantických restaurací a užijte si nevšední chvilky plné lásky a gastronomie.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.