Pobyty na zámku

Zažijte opravdovou pohádku na vlastní kůži a vyzkoušejte některé z našich ubytování, díky kterým se budete cítit jako šlechta.

4.8 (215 recenzí)

Pobyty na zámku


Pobyty na zámku

Zažijte opravdovou pohádku na vlastní kůži a vyzkoušejte některé z našich ubytování, díky kterým se budete cítit jako šlechta.

Unikátní ubytování

Chcete zažít něco, co jste doposud nezažili? Pokud vás láká menší dovolená na opravdu neobvyklém místě, nacházíte se v té správné kategorii pobytových zážitků. S těmito se totiž budete cítit opravdu vznešeně. Vydejte se na pobyt u zámku, díky čemuž zažijete pohádku podle vlastního scénáře. Vydat se i s dětmi můžete třeba do zámku Úsobí, kde vás kromě ubytování bude čekat také rozsáhlá prohlídka. Gurmány zase potěší pobyt na loveckém zámečku Kristin Hrádek, kde zažijí originální degustaci. Nebo se vydejte se svou drahou polovičkou do zámeckého hotelu Chateau St. Havel na prvotřídní wellness zážitek.

Je libo žalář? Není problém

Novomanžele jistě potěší možnost romantického ubytování na zámku Zbiroh, kde líbánky dostanou úplně jiných rozměrů. Můžete si být jisti, že něco takového se stane vzpomínkou na celý život. To ostatně platí i pro další možnost neotřelého ubytování v tomto zámku. Můžete tu totiž strávit noc ve vězeňské cele. Pokud jste tedy vyznavači neobvyklých zážitků, vydejte se vstříc tomuto dobrodružství.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.