Večeře na lodi

Vyplujte za gurmánským zážitkem, který se vám nenaskytne každý den. Kromě skvělého jídla si totiž užijete plavbu na vodě, takže o zážitek nebude nouze.


Večeře na lodi

Nejprodávanější

Praha

od 2 100,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Večeře na lodi

Vyplujte za gurmánským zážitkem, který se vám nenaskytne každý den. Kromě skvělého jídla si totiž užijete plavbu na vodě, takže o zážitek nebude nouze.

Na vlně vytříbených chutí

Vyberte si z naší nabídky zážitek, díky kterému si užijete unikátní večeři na lodi. Kromě delikátního jídla budete unešeni i vším, co během večera uvidíte. S každým soustem se totiž budete posouvat za novým výhledem na okolí. Třeba takové panorama Pražského hradu si užijete hned po tom, co podplujete Karlův most. Vychutnat si při tom můžete jak tradiční česká jídla, tak i pokrmy z mezinárodních kuchyní. A máme i plavby, u kterých vám bude hrát živá hudba. To už pak je hotový balzám na duši.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.