Bojové umění

Netradiční aktivitou, při které si dáte pořádně do těla a zlepšíte si náladu o tisíc procent je určitě bojové umění.

4.9 (8 recenzí)

Bojové umění

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 599,-

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha - Suchdol

od 999,-

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 500,-

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 500,-


Bojové umění

Netradiční aktivitou, při které si dáte pořádně do těla a zlepšíte si náladu o tisíc procent je určitě bojové umění.

Klasika z filmových trháků

Kdo by neznal slavnou hollywoodskou hvězdu Bruce Lea. Ten měl bojové umění zvané Kung Fu v malíčku. Vy ovšem můžete také. Tento celosvětově známý bojový styl vám představí zkušený instruktor, se kterým si projdete vše od základních chvatů po komplikovanější prvky. Kurzy nejsou nijak omezené, ani věkem či pohlavím účastníka.

Bojové umění z Izraele

Kalah je izraelský bojový a sebeobranný systém, při kterém se specializujete na boj zblízka. Součástí výuky kurzu je ale i obrana a to jak proti chladným, tak střelným zbraním. Zkušený instruktor s vámi bude pracovat nejen s prevencí útokl, ale i psychickou a fyzickou připraveností a základními principy přežití.

Nejde jen o hrubou sílu

Mnoho lidí si pod bojovým uměním představí jen údery a to, jak co nejlépe dostat soupeře do kolen. Smysl bojových umění je však mnohem hlubší. Třeba takové Čchi Kung je druhem kondičního zdravotního cvičení, při kterém dochází k otužování těla a ducha. Jeho princip spočívá v opakování velmi přesných sad pohybů, které jsou speciálně navrženy tak, aby měly pozitivní účinky na zdraví člověka.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.