Čokoládové a kávové zážitky

Kdo by si nerad dopřál kávu nebo čokoládu? Proto přinášíme výběr zážitků, které potěší hlavně všechny kávomily i čokofily.


Čokoládové a kávové zážitky

vícero lokalit

Praha, Liberec, Mladá Boleslav

11 900,-

Liberec

2 420,-

Mladá Boleslav

2 420,-

Hradčany - Brno venkov

3 499,-

Balíček kávy

Čokoládové a kávové zážitky

Kdo by si nerad dopřál kávu nebo čokoládu? Proto přinášíme výběr zážitků, které potěší hlavně všechny kávomily i čokofily.

Terapie čokoládou

O čokoládě se ví, že dobře působí na naši psychiku. V případě hořké čokolády s vysokým podílem kakaa jde také o zdroj velkého množství antioxidantů, vlákniny a dalších tělu prospěšných nutrientů. Pozitivně působí jak na naše srdce, tak třeba krevní tlak či další tělesné funkce. Co se tedy do čokolády úplně ponořit? Vydat se můžete na čokoládovou masáž, při které zapomenete na starosti všedních dnů. Pokud si ale spíše potrpíte na její konzumaci, radost vám udělá čokoládová degustace. Všechny milovníky čokošky zaručeně potěší i možnost návštěvy muzea, kde se dozví vše o historii této mňamky.

Zážitky pro kávomily

Dá se o vás říct, že vám v žilách koluje právě káva? To pro vás bude výběr kávových zážitků tím pravým. Vyrazit můžete třeba do Starbucks, kde vás kromě školení od šikovného baristy čeká i překvapení v podobě milého dárku.Vyrazit můžete i na další kurz pražení, jehož součástí je i degustace. A pokud ve vás dřímá umělecká duše, vyrazit můžete za tiskařským zážitkem, jehož součástí je i ochutnávka nejrůznějších druhů kávy.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.