Mám poukaz |

Thajské masáže

Hoďte starosti za hlavu a dopřejte si thajskou masáž, která probudí všechny vaše smysly. Vděčné vám bude nejen vaše tělo, ale i mysl.

Zažijte pocit znovuzrození

Životadárné teplo, přívětivá atmosféra a vůně dalekého Orientu. To je základem úspěchu k navrácení energie, kterou z vás denně vysává tisíce podnětů všude kolem. Thajská masáž je založena na dlouholetých zkušenostech thajských masérek, které oplývají znalostmi energetických drah v těle. Stačí zavřít oči, uvolnit se a plně se oddat jejich šikovným rukám.

Ideální pro sedavý způsob života

Patříte mezi ty, kteří denně tráví hodiny a hodiny sezením u počítače? I když se to nemusí zdát tak škodlivé, opak je pravdou. Zaťěžuje se jak sedací svalstvo a krční páteř, tak dochází i k nepříjemným bolestem v oblasti bederní páteře. K tomu ještě přidejte dost možný stres z návalu práce a už máte dostatečný důvod k tomu, abyste na thajskou masáž vyrazili. Uděláte tak něco dobrého pro svě tělo i duši.


nejprodávanější

vícero lokalit

1 920,-

náš tip

vícero lokalit

2 780,-

vícero lokalit

1 390,-

vícero lokalit

od 1 320,-

vícero lokalit

2 060,-

vícero lokalit

2 860,-

vícero lokalit

1 660,-

Ústí nad Labem

1 660,-

Hradec Králové

1 599,-

Ústí nad Labem

1 399,-

Ústí nad Labem

2 780,-

Ústí nad Labem

1 560,-

České Budějovice

1 550,-

Ústí nad Labem

1 399,-

Hradec Králové

899,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.