Kiting

Nechte se vést silou větru a užijte si u toho spojení adrenalinu a zábavy.


vícero lokalit

Krkonoše, Krušné Hory, Oderské Vrchy, Okolí Brna

4 980,-

vícero lokalit

Krkonoše, Krušné Hory, Oderské Vrchy, Okolí Brna

2 490,-

vícero lokalit

Praha, Brno, Příbor, Krušné hory

4 980,-

vícero lokalit

Praha, Krušné hory, Příbor, Brno

2 490,-


Kiting

Nechte se vést silou větru a užijte si u toho spojení adrenalinu a zábavy.

Poháněno větrem

Kiting, neboli také kiteboarding, kitesurfing, skysurfing či kiteboating je sportovní aktivita, při které se využívá síly tažného létajícího draka (odtud slovo kite v názvu sportu). Řízení draka ve větru je nezbytné pro pohyb kitera.

Široká škála využití

Nechat se táhnout drakem můžete jak na sněhu "snowkiting", kdy využijete pro pohyb například snowboard či lyže, tak i na zemi "landkiting", kdy můžete mít na nohou speciálně upravené brusle.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.