Mám poukaz |

Vodní zážitky pro děti

Patří vaše dítě mezi milovníky vodních sportů a blíží se jeho oslava narozenin, oslava jeho úspěchů ve škole anebo mu chcete udělat jednoduše radost? Darujte mu některý z našich vodních zážitků pro děti.

Zážitky pro všechny děti nad vodou i pod ní

Popusťte uzdu své představivosti a dopřejte dětem vyzkoušet si krásné vodní zážitky. Pod vodní hladinou objeví jaké to je stát se mořskou pannou anebo Poseidonem. Nad vodou mohou zdolávat vlny jako na moři a naučit se surfovat. V nabídce najdete zážitky pro menší i větší děti, ale třeba i rodinné. Darujte jim zážitek, který jim učaruje a vykouzlí jim úsměv na rtech. Stanete se nejlepší mámou či tátou na světe.


20% sleva

vícero lokalit

1 999,- od 1 599,-

Videozáznam zdarma

Praha

2 750,-

Novinka

Praha

od 5 990,-

vícero lokalit

1 699,-

Černá v Pošumaví

1 899,-

Český Krumlov

od 1 515,-

Jedovnice

od 800,-

Videozáznam zdarma

Praha

7 500,-

Videozáznam zdarma

Praha

4 900,-

přístav Petrov

3 490,-

Děčín

od 2 800,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.