Kapitánské zkoušky

Vždy jste toužili proniknout do tajů kormidlování a vůbec celkového ovládání plachetnice, člunu či jiného plavidla? S našimi zážitky za tímto snem můžete bez obav vyplout.

4.7 (44 recenzí)

Kapitánské zkoušky


Kapitánské zkoušky

Vždy jste toužili proniknout do tajů kormidlování a vůbec celkového ovládání plachetnice, člunu či jiného plavidla? S našimi zážitky za tímto snem můžete bez obav vyplout.

Kapitánem na zkoušku

Váš dětský sen o tom být pánem vlastní lodi se může změnit ve skutečnost, alespoň na krátkou chvíli. Můžete se vydat třeba na loď Explorer, kde názorně zjistíte, co taková údržba a manévrování s lodí obnáší. Své kapitánské schopnosti můžete otestovat i při kurzu vůdce menšího motorového plavidla v pražských Modřanech.

Naučný relax

Plavba na lodi není ničím stresujícím. Pokud se dodržují všechny předpisy a konáte tak, jak vám poví zkušený kapitán, plavba i samotné kormidlování bude hotovým balzámem na duši. Třeba zrovna zážitkový kurz na Lipně bude nezapomenutelným dobrodružstvím. Vsadíme se, že se budete cítit jako Lucie ze slavného českého filmu, ve kterém za asistence formeláků uprostřed obýváku zdolává vody jako právoplatná vládkyně všech moří.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.