Hoverboardové zážitky

Propadněte i vy kouzlu tohoto osobitého dopravního prostředku, který se hlavně v posledních letech těší vysoké oblibě.


Hoverboardové zážitky

- 500 Kč Novinka

Praha - Vrané nad Vltavou

2 199,- od 1 699,-

- 700 Kč Novinka

Praha - Vrané nad Vltavou

3 999,- od 3 299,-

- 1000 Kč Novinka

Praha - Vrané nad Vltavou

5 999,- od 4 999,-

Praha - Vrané nad Vltavou

od 1 699,-


Hoverboardové zážitky

Propadněte i vy kouzlu tohoto osobitého dopravního prostředku, který se hlavně v posledních letech těší vysoké oblibě.

Balanční jízda

Hoverboard můžete znát pod více názvy, mezi které patří např. Speedio, gyroboard, gyroskútr, kolonožka a nebo minisegway. A právě vozítku Segway je hoverboard velmi podobný, akorát nemá řídítka. Jde o samovyvažovací zařízení, kdy jeho balanční systém pracuje společně s inteligentními mikročipy. Díky tomuto systému můžete nejen jet dopředu, ale i otáčet se na místě nebo couvat. Oproti segwayi jde o levnější záležitost, ovšem s kratším dojezdem, nabití totiž vydrží kratší dobu.

Pravidla provozu

Hoverboard v České republice spadá do tzv. kategorie osobních technických prostředků. Na uživatele se tak vztahují podobná pravidla jako pro chodce. Rychlost hoverboardu se omezuje na chodnících a stezkách pro chodce na rychlost chůze. Ovšem na cyklistických stezkách, pruzích, levé krajnici nebo levém okraji silnice bez chodníku rychlost omezená není.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.