Mám poukaz |

Hoverboardové zážitky

Propadněte i vy kouzlu tohoto osobitého dopravního prostředku, který se hlavně v posledních letech těší vysoké oblibě.

Balanční jízda

Hoverboard můžete znát pod více názvy, mezi které patří např. Speedio, gyroboard, gyroskútr, kolonožka a nebo minisegway. A právě vozítku Segway je hoverboard velmi podobný, akorát nemá řídítka. Jde o samovyvažovací zařízení, kdy jeho balanční systém pracuje společně s inteligentními mikročipy. Díky tomuto systému můžete nejen jet dopředu, ale i otáčet se na místě nebo couvat. Oproti segwayi jde o levnější záležitost, ovšem s kratším dojezdem, nabití totiž vydrží kratší dobu.

Pravidla provozu

Hoverboard v České republice spadá do tzv. kategorie osobních technických prostředků. Na uživatele se tak vztahují podobná pravidla jako pro chodce. Rychlost hoverboardu se omezuje na chodnících a stezkách pro chodce na rychlost chůze. Ovšem na cyklistických stezkách, pruzích, levé krajnici nebo levém okraji silnice bez chodníku rychlost omezená není.


Praha - Vrané nad Vltavou

od 1 699,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.