Pobyty v přírodě & treehousy

Toužíte po netradičním ubytování, na které jen tak nezapomenete? To bude pobyt v přírodě nebo dokonce v korunách stromů ideální volbou.


Pobyty v přírodě & treehousy

Nejprodávanější

Chotýšany

od 5 000,-

Děčín

od 3 000,-

Dolní Morava

od 5 250,-

Dolní Morava

od 5 080,-

Křižany

od 3 990,-

Horoměřice

od 5 810,-

Horoměřice

od 7 745,-

Kněžmost - Branžež

od 5 000,-

U Slapské přehrady

13 140,-

Chotýšany

od 5 000,-

Hrdoňov - Frymburk

11 710,-


Pobyty v přírodě & treehousy

Toužíte po netradičním ubytování, na které jen tak nezapomenete? To bude pobyt v přírodě nebo dokonce v korunách stromů ideální volbou.

V obklopení krásné přírody

Unikněte na pár dnů ruchu města a najděte ztracený vnitřní klid na místech, kde se odpočinek stane přirozenou součástí vašeho dne. Třeba takové ubytování v glampingové kopuli s beskydskou přírodou všude kolem bude prvotřídním zážitkem. Nebo obytný sud nedaleko hory Praděd bude také místem, na kterém se zrelaxujete jako už dlouho ne.

Tarzan by záviděl

Nechcete se držet při zemi? Zkuste se ubytovat v korunách stromů. Důmyslně provedené bydlení nabídne vše, co budete ke komfortu potřebovat. A díky výše umístění příbytku budete mít z ubytování i takovou malou rozhlednu, díky čemuž budete mít krásnou přírodu kolem jako na dlani.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.