Golfové zážitky

Zelený trávník střižený na centimetr přesně, desítky prázdných jamek a hole připravené k odpalu. Že se v takovém scénáři vidíte? To vás naše golfové zážitky a kurzy nadchnou.


Golfové zážitky

Nejprodávanější

Horní Bezděkov

1 049,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Horní Bezděkov

819,-

Praha

2 420,-


Golfové zážitky

Zelený trávník střižený na centimetr přesně, desítky prázdných jamek a hole připravené k odpalu. Že se v takovém scénáři vidíte? To vás naše golfové zážitky a kurzy nadchnou.

Sport se špetkou elegance

Traduje se, že tento venkovní sport pochází ze Skotska. Ovšem jeho kořeny prý sahají až do starověké Číny, kde se hrával výhradně šlechtou. Vy ale nemusíte zrovna patřit do královské rodiny, abyste zdolali pár jamek.

Spojení hry a odpočinku

Co takhle spojit více příjemných aktivit do jedné? Za adventure golfem totiž můžete s celou rodinou vyrazit i do Horního Bezděkova, kde na vás kromě nápaditého golfového areálu bude čekat i Tyrolská hospůdka, ve které po hře můžete zahnat žízeň a hlad díky poctivé kuchyni vycházející z poctivých tyrolských receptů. Chcete-li se golf naučit, zkuste golfový kurz, na kterém si osvojíte základní postoj i herní techniky.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.