Mám poukaz |

Golfové zážitky

Zelený trávník střižený na centimetr přesně, desítky prázdných jamek a hole připravené k odpalu. Že se v takovém scénáři vidíte? To vás naše golfové zážitky a kurzy nadchnou.

Sport se špetkou elegance

Traduje se, že tento venkovní sport pochází ze Skotska. Ovšem jeho kořeny prý sahají až do starověké Číny, kde se hrával výhradně šlechtou. Vy ale nemusíte zrovna patřit do královské rodiny, abyste zdolali pár jamek.

Spojení hry a odpočinku

Co takhle spojit více příjemných aktivit do jedné? Za adventure golfem totiž můžete s celou rodinou vyrazit i do Horního Bezděkova, kde na vás kromě nápaditého golfového areálu bude čekat i Tyrolská hospůdka, ve které po hře můžete zahnat žízeň a hlad díky poctivé kuchyni vycházející z poctivých tyrolských receptů. Chcete-li se golf naučit, zkuste golfový kurz, na kterém si osvojíte základní postoj i herní techniky.


nejprodávanější

Horní Bezděkov

990,- 891,- 10% sleva

Praha

1 900,- 1 710,- 10% sleva

Horní Bezděkov

720,- 648,- 10% sleva

Praha

1 290,- 1 161,- 10% sleva

Praha

2 420,- 2 178,- 10% sleva
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.