Zážitkové dárky pro maminku

Maminky si za svou péči zaslouží ty nejlepší dárky pod sluncem. Proto ji udělejte radost zážitkem, díky kterému bude mít krásnou vzpomínku na celý život.


Zážitkové dárky pro maminku

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

1 580,-

vícero lokalit

Praha, Brno, Mladá Boleslav, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn, Karlovy Vary, Říčany u Prahy, Ostrava

1 710,-

Česká Ves

5 399,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

vícero lokalit

Praha, Ústí nad Labem

1 500,-
Zážitkové dárky pro maminku

Maminky si za svou péči zaslouží ty nejlepší dárky pod sluncem. Proto ji udělejte radost zážitkem, díky kterému bude mít krásnou vzpomínku na celý život.

Dárek, se kterým si maminka odpočine

Být maminkou je náročné samo o sobě. Darováním wellness pobytu či masáže tak vedle rozhodně nešlápnete. Svěřte maminku do rukou profesionálů, kteří se postarají o to, aby se opět cítila jako královna a zapomněla na starostí všedních dnů. Málokterá žena by neocenila profesionální péči o své tělo a vzhled.

Pro dobrodružnou maminku

V naší nabídce najdete také spoustu adrenalinových zážitků, které se hodí i pro maminky. Jde o ideální způsob, jak ze sebe dostat všechen nahromaděný stres. Pokud má maminka blízko k autům, určitě by ji potěšila jízda na okruhu. Nebo pokud ji nedělá problém strach z výšek, co zvolit bungee jumping či akrobatický let?

Dopřejte mamince gurmánský zážitek

Luxusní večeře je pak klasika, která nikdy nezklame. Užít si ji maminka navíc může společně s tatínkem. Večer strávený při svíčkách na krásném místě s gurmánským zážitkem jistě bude něco, co mamce udělá radost. Kdy se spolu naposledy někam takto vydali a užili si krásný romantický večer?

Kurzy pro kreativní maminky

V nabídce máme také několik zajímavých kurzů. Pokud tedy vaše maminka ráda tvoří a svou kreativitu by ráda využila zajímavým způsobem, darujte ji kurz. Při něm se naučí něco nového a prozkouší svou manuální zručnost.

Zážitky, které potěší maminky výletnice

A pokud vaše maminka ráda podniká výlety po Česku, úsměv na rtech ji vykouzlíte zážitkovým pobytem. Při tom se vydá na jedno z krásných míst naší země, kde to bude moci prozkoumat křížem krážem. Večer se pak zase vrátí na hotel, kde v pohodlí pokoje nabije své baterky do dalšího dne.

Možností je tedy opravdu nespočet. Jen vy svou maminku znáte nejlépe, tak je už jen na vás, jaký dárkový zážitek pro ni vyberete tak, aby ji co nejvíce padl do noty. Ale s naší širokou nabídkou zážitků bude výběr hračka.

 


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.