Mám poukaz |

Zážitkové dárky pro páry

Rádi byste své blízké obdarovali něčím, co by si mohli užít společně ve dvou? Máme pro vás tipy na dárky pro páry v podobě zážitků, ze kterých budou oba dva nadšení.

Zážitky, které si užijí společně

Akční páry jistě potěší pořádná dávka adrenalinu na vodě i ve vzduchu. Výběr je u nás opravdu velký - od jachtingu, přes indoor skydiving a surfing až po kurz potápění. Klidnější dvojice zase potěšíte něčím univerzálnějším, jako jsou příjemné masáže či degustační menu pro dva ve vyhlášených restauracích a nebo originální pobyty napříč Českou republikou.


20% sleva

Praha

1 500,- od 1 199,-

15% sleva

Praha

2 690,- 2 286,-

nejprodávanější

Praha

od 2 100,-

nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

Novinka
Novinka

vícero lokalit

27 999,-

od 1 000,-

Vícero lokalit

od 2 199,-

Vícero lokalit

od 699,-

Jedovnice

od 800,-

Bukovany

od 5 700,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.