Esoterické zážitky

Měli jste vždy blízko k věcem mezi nebem a zemí? Esoterické zážitky budou tím pravým pro vás i vaši duši.


Esoterické zážitky


Esoterické zážitky

Měli jste vždy blízko k věcem mezi nebem a zemí? Esoterické zážitky budou tím pravým pro vás i vaši duši.

Vítejte v duchovním světě

Esoterismus (někdy označovaný jako hermetismus) je termín spojovaný s duchovnem a je vykládaný různými způsoby a má různé okruhy. Patří sem astrologie, numerologie, meditace, učení o čakrách a energiích a nebo i astrální cestování.

Nahlédněte do budoucnosti

Máte nejrůznější otázky ohledně svého já a své životní cesty? Svěřte se do rukou zkušené kartářky, která vám vyčte váš osud z karet. Vaše otázky se mohou týkat všeho - milostného života, kariéry nebo zdravotních problémů. Výklad karet může být nejen významným pomocníkem pro nalezení sebe sama, ale může odhalit či objasnit určité děje ve vašem životě, pro které nemáte vysvětlení. Využijte výklad cikánských karet anebo tarotových. Každé k nám hovoří trochu jinak. Nebo byste se sami rádi naučili karty vykládat? Vyzkoušet můžete seminář výkladu cikánských karet.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.