Jízda ve formuli

Stát se závodníkem opravdové formule už nemusí být pouhým snem dětských dnů. Díky naším zážitkovým jízdám to můžete rozjet naplno a zažít pořádný adrenalin na okruhu.

5 (8 recenzí)

Jízda ve formuli

Nejprodávanější

okolí Pelhřimova

od 5 990,-

Závodní okruh Autodrom Brno

8 729,-


Jízda ve formuli

Stát se závodníkem opravdové formule už nemusí být pouhým snem dětských dnů. Díky naším zážitkovým jízdám to můžete rozjet naplno a zažít pořádný adrenalin na okruhu.

Jízda vašeho života

Chcete se vcítit do kůže Hamiltona, Lewise nebo Räikkönen a zkrotit formuli při maximální rychlosti? Máte to mít. S těmito zážitky se nejen posadíte pár centimetrů nad zemí, ale hlavně zažijete závod, na který jen tak nezapomenete.

Unikátní vozidlo

Poznejte dokonalé jízdní vlastnosti formule, její neuvěřitelné zrychlení během pár sekund a přilnavost, která popírá zákony gravitace. Vším tím vás provede zkušený profesionál, který vás nejdříve provede vstupní instruktáží. Pak už zbývá skočit do přilb, rukavic a závodních bot a může se vyrazit. Čekat vás bude nejdříve seznamovací kolo a až v těch dalších si svou jízdu užijete se vším všudy.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.