Kurzy sebeobrany

Zažijte originální zážitek, při kterém si nejen dáte do těla a zlepšíte svou náladu, ale hlavně se naučíte prvky, které vám mohou zachránit život.


Kurzy sebeobrany

vícero lokalit

Praha, Praha (u vás doma)

1 500,-

vícero lokalit

Praha, Praha (u vás doma)

1 500,-


Kurzy sebeobrany

Zažijte originální zážitek, při kterém si nejen dáte do těla a zlepšíte svou náladu, ale hlavně se naučíte prvky, které vám mohou zachránit život.

Bojové umění jako obrana

Nejen, že se naučíte zajímavé techniky a postupy obrany, ale budete si připadat tak trochu jako hollywoodská hvězda z akčních filmů. Třeba jako Bruce Lee díky bojovému umění zvané Kung Fu. Při něm si se zkušeným instruktorem projdete vše od základních chvatů po komplikovanější prvky. Zajímavým bojovým stylem je i Kalah, který pochází z Izraele. Při něm se naučíte efektivní sebeobranný systém, který se specializuje na boj zblízka.

Vhodné i pro ženy

Kurzy bojových umění nejsou doménou jen mužů, ale z velké části také žen. Právě ty se mohou díky získání nových zkušeností cítit v ulicích měst bezpečněji. Třeba díky kurzu sebeobrany pro ženy, který je speciálně zaměřený na to, jak si poradit v nepříjemných a nebezpečných situacích.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.