Mám poukaz |

Zážitkové dárky pro puberťáky

Umět potěšit dospívající chlapce a dívky může být občas oříšek, ale věříme, že s naší nabídkou zážitků je dokážete zabavit levou zadní.

Opravdu cool zážitky

Ty sportovně založené okouzlí nejedno adrenalinově naladěné dobrodružství v přírodě či v zábavním parku. Ale na své si přijdou i ty s klidnějším průběhem puberty. Případně můžete někam vyrazit společně jako celá rodinka (pokud to pro vašeho puberťáka bude samozřejmě dostatečně cool).


Zážitkové dárky pro puberťáky

nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

Vodní brána u Semil

999,-

30% sleva
Ověřeno Darinou nejprodávanější

Praha

od 1 459,-

Videozáznam zdarma

Praha

2 750,-

Praha - Smíchov

od 900,-

Černá v Pošumaví

1 899,-

Česká Ves

od 6 950,-

Praha

3 300,-

vícero lokalit

1 400,-

Celá ČR (u vás doma)

od 2 249,-

vícero lokalit

1 500,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.