Zážitkové dárky pro puberťáky

Umět potěšit dospívající chlapce a dívky může být oříšek, ale věříme, že zážitkem z naší nabídky je určitě mile překvapíte.

4.9 (385 recenzí)

Zážitkové dárky pro puberťáky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 400,-

- 500 Kč Novinka

Praha - Vrané nad Vltavou

2 199,- od 1 699,-

Nejprodávanější

Praha

1 590,-

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Černá v Pošumaví

1 899,-

Praha - Smíchov

od 1 200,-

Celá ČR (u vás doma)

od 2 249,-

vícero lokalit

Praha , Ústí nad Labem

1 400,-

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha nebo z domova online

7 180,-

Pískovna Náklo

od 1 730,-

vícero lokalit

Šumpersko, Jesenicko

4 599,-

Praha - Vrané nad Vltavou

od 1 699,-
Zážitkové dárky pro puberťáky

Umět potěšit dospívající chlapce a dívky může být oříšek, ale věříme, že zážitkem z naší nabídky je určitě mile překvapíte.

Nechte se inspirovat následujícími tipy na dárky pro puberťáky.

Sport

Sportovně založené puberťáky určitě potěší kurz parkouru s jedních z nejlepších parkouristů v Česku, Tomášem Zonygou. Má pro strach uděláno a nebojí se výšek? Tak to ho určitě potěší individuální kurz lezení. Pro milovníky vodních sportů je ideální volbou indoor surfing v surf aréně.

Trocha adrenalinu

Co takhle dvě hodiny jízdy na motorkách v terénu? Anebo flyboard - prkno s vodními tryskami? Pro milovníky adrenalinové turistiky bude vhodným dárkem kurz via ferrat u Vodní brány. Určitě také nešlápnete vedle s mushingem - jízdě v psím spřežení.

Únikovky

Velice popůlární aktivita pro celou rodinu jsou únikovky. Při únikovce se snažíte dostat z uzavřeného prostoru, pomocí logických úkolů a hádanek. Můžete si vybrat z mnoha témat únikových her. Ať už vás lakají strašidelné únikovky, filmové, jako třeba star wars únikovka anebo venkovní či virtuální únikové hry.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.