Zážitkové dárky pro puberťáky

Umět potěšit dospívající chlapce a dívky může být oříšek, ale věříme, že zážitkem z naší nabídky je určitě mile překvapíte.

Nechte se inspirovat následujícími tipy na dárky pro puberťáky.

Sport

Sportovně založené puberťáky určitě potěší kurz parkouru s jedních z nejlepších parkouristů v Česku, Tomášem Zonygou. Má pro strach uděláno a nebojí se výšek? Tak to ho určitě potěší individuální kurz lezení. Pro milovníky vodních sportů je ideální volbou indoor surfing v surf aréně.

Trocha adrenalinu

Co takhle dvě hodiny jízdy na motorkách v terénu? Anebo flyboard - prkno s vodními tryskami? Pro milovníky adrenalinové turistiky bude vhodným dárkem kurz via ferrat u Vodní brány. Určitě také nešlápnete vedle s mushingem - jízdě v psím spřežení.

Únikovky

Velice popůlární aktivita pro celou rodinu jsou únikovky. Při únikovce se snažíte dostat z uzavřeného prostoru, pomocí logických úkolů a hádanek. Můžete si vybrat z mnoha témat únikových her. Ať už vás lakají strašidelné únikovky, filmové, jako třeba star wars únikovka anebo venkovní či virtuální únikové hry.


Zážitkové dárky pro puberťáky

nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
náš tip

Praha

1 550,-

Praha - Smíchov

od 900,-

Černá v Pošumaví

1 899,-

vícero lokalit

1 400,-

Celá ČR (u vás doma)

od 2 249,-

vícero lokalit

1 500,-

Praha nebo z domova online

7 180,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.