Mám poukaz |

Letecké zážitky pro děti

Hledáte zážitek, který potěší vaše adrenalinově naladěné dítko? Podívejte se do sekce letecké zážitky pro děti. Nechte své děti, ať prožijí naplno adrenalin ve vzduchu.

Létání s adrenalinem pro vaše děti

Objevují se vašim dětem v očích plamínky nadšení, když vyslovíte "seskok padákem" anebo "větrný tunel"? Pak jim k narozeninám, či jen tak, darujte letecký zážitek. Vybírat máte z čeho. Líbit by se jim mohl let v simulátoru, jsou-li starší 12 let. Ty mladší by mohl zaujmout indoor skydiving. A co rodinný vyhlídkový let?


nejprodávanější

Praha

od 1 900,-

nejprodávanější

vícero lokalit

od 3 900,-

20% sleva

Most

5 000,- 4 000,-

náš tip

Praha Zličín

od 2 090,-

garance 4000 m

Praha

od 2 090,-

Praha Zličín

od 2 390,-

Mladá Boleslav

9 950,-

Prostějov

od 4 999,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.