Jízda historickým vozidlem

Vraťte se zpátky v čase s naší nabídkou jízd s historickými vozidly!


Jízda historickým vozidlem

10% sleva

Praha

890,- od 799,-

Domažlice

od 5 999,-

okres Ústí nad Orlicí

2 450,-

vícero lokalit

Slapy, Sedlčany

2 499,-

Rychnov nad Kněžnou

2 899,-

Rychnov nad Kněžnou

2 899,-


Jízda historickým vozidlem

Vraťte se zpátky v čase s naší nabídkou jízd s historickými vozidly!

Velorex 350 tzv. „Hadraplán”

Projeďte se ve vozidle, které se zapsalo do historie českého auto-moto průmyslu. Velorex 350 je jediným autem na světě potaženým koženkou. Vy si tento unikátní stroj můžete užít na vlastní kůži! Čeká vás krásná jízda podél Slapské přehrady až na vyhlídku, kde vaše cesta skončí.

Projížďka ve Veteránech centrem Prahy

Nasajte atmosféru Prahy ze sedačky historických veteránů Ford T nebo Alfa Romeo Spider a svezte se jako spolujezdec centrem Prahy. Při 90 minutové jízdě budete poslouchat výklad řidiče a popíjet u toho prosecco, prostě ideální poznávací jízda Prahou.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.