Výroba kosmetiky

Fascinuje vás svět kosmetiky a rádi byste se do něj ponořili o něco víc? Díky vlastnoruční výrobě kosmetických produktů se vám to splní.


Výroba kosmetiky


Výroba kosmetiky

Fascinuje vás svět kosmetiky a rádi byste se do něj ponořili o něco víc? Díky vlastnoruční výrobě kosmetických produktů se vám to splní.

Voňavá alchymie

Mít vlastní parfém je sen, který díky naší nabídce zážitků máte na dosah ruky. Originální vůni na míru si vyrobíte za pomocí šikovné aroma expertky, která vás celým procesem provede krůček po krůčku. Po kurzu si svůj vrcholně smyslový výtvor odnesete domů v dárkovém flakonu.

Přírodní cesta

Neholdujete chemickým výrobkům? Kosmetické produkty jdou vyrobit i bez chemie. Mastičky z bylinek, krémy, levandulové olejíčky či dezinfekci na přírodní bázi se naučíte vyrobit za pomoci zkušeného instruktora.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.