My jsme Allegria

Žijeme pro dobrodružství všeho druhu. Chvíli neposedíme a musíme neustále něco podnikat. Zážitky jsou zkrátka pohonem našich životů.


Už na začátku byla touha potěšit

Zakladatelku Lindu Vavříkovou nadchla myšlenka dávat dárky jako zážitky už na vysoké. "Každou chvíli jsem nevěděla, co komu dát, a z dětství mi v hlavě utkvěly jako nejlepší dárky právě zážitky," vysvětluje. Připojili se první dodavatelé, vznikl web, jednoduchá dárková balení a spustila se internetová reklama. Byl rok 2004 a první klienti na sebe nenechali dlouho čekat.

Zážitky zabodovaly u veřejnosti i v soutěžích

K zákazníkům se přidaly firmy, které vyhodnotily zážitky jako skvělou alternativu odměn pro zaměstnance. Už dva roky od svého vzniku vyhrála díky hlasům veřejnosti Allegria ocenění Živnostník roku, což vyvolalo velkou vlnu popularity! I díky tomu zaměstnala první lidi a pronajala první kanceláře.

Plníme sny a hodláme v tom pokračovat

V roce 2008 se Linda seznámila se současnými majiteli Allegria, nejprve jako s investory. Allegria dostala díky skupině Media Bohemia významný mediální prostor nejenom v rádiích. Šlo o další velký milník. Od roku 2019 se pak Media Bohemia stala jediným majitelem. Allegria si na trhu po všechna ta léta udržela pozici předního zprostředkovatele zážitků.


Proč vybrat u Allegrie?

Neriskujte zklamání, když jde o vaše nejbližší. Vyberte si parťáka, který vás nezklame.

 • 10 let
  spolupráce

 • 20 let
  na trhu

 • 300 tisíc
  zákazníku

 • 1300
  zážitků


Co říkají o nás naši zákazníci

MR

Sen se stal skutečností pro mého dědečka, který si dlouho dobu přál letět balónem. Zážitek proběhl na výbornou. Profesionální přístup provozovatele zážitku, celá akce promyšlená od začátku až do posledního nezapomenutelného slavnostního ceremoniálu. Tu dětskou radost v očích dědečka nikdy nezapomenu. Velké díky patří jak Allegrii, tak i firmě, která zážitek provozuje. Nejsou to jen lidé, které tato práce živí, ale především lidé, kteří tuto práci dělají srdcem. Děkujeme

Michal Rambousek

JJ

Byli jsme v Jilemnici tento víkend skupina 8 přátel a zážitek předčil naše velká očekávání. Den s biatlonem jsme si parádně užili. Vyzkoušeli jsme si vše, co jsme do té doby znali jen z televize a nakonec si ještě ve štafetě zazávodili. Všem doporučuji, my jedeme za rok znovu.

Jan Junek

DM

Moc se nám líbila prohlídka zámku, kdy paní průvodkyně dokázala upoutat pozornost celé skupiny včetně dětí, Následný gastronomický zážitek byl pro nás něčím naprosto novým a netradičním. Jídlo bylo vynikající a obsluha vtipně a přitom elegantně popsala a vysvětlila jak a proč se toto menu stalo tak oblíbeným. Procházka po hezky upraveném parku okolo zámku nám po vydatném obědě taky udělala dobře.... Musíme rozhodně po všech stránkách doporučit, protože jsme byli moc spokojeni.

Dvořáková Magda


Allegria tým

Darina Noviková

Darina Noviková

Výkonná ředitelka

Kamil Nosek

Kamil Nosek

Obchodní zástupce pro firemní zákazníky

Kateřina Fojtíková

Kateřina Fojtíková

Marketingová manažerka

Vítězslav Langer

Vítězslav Langer

Marketingový konzultant

Lukáš Kopecký

Lukáš Kopecký

Vedoucí klientského centra

Klára Rambousková

Klára Rambousková

Pracovník klientského centra

Tatiana Burlacova

Tatiana Burlacova

Pracovník klientského centra

Kateřina Marhanová

Kateřina Marhanová

Vedoucí ekonomického oddělení


Naši partneři a získaná oceněníKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.