Arteterapeutické zážitky

Užijte si umělecký zážitek, při kterém je kladen důraz na procítění všech vašich emocí a zlepšování komunikačních schopností.

4.9 (2 recenze)

Arteterapeutické zážitky

Brno – Žebětín

4 900,-

Brno – Žebětín

8 000,-

Brno – Žebětín

7 000,-


Arteterapeutické zážitky

Užijte si umělecký zážitek, při kterém je kladen důraz na procítění všech vašich emocí a zlepšování komunikačních schopností.

Co to arteterapie vůbec je?

Česká arteterapeutická asociace tento umělecký terapeutický obor popisuje jako léčebný postup, při kterém se výtvarný projev využívá jako hlavní prostředek k poznávání a ovlivňování lidské psychiky, případně i mezilidských vztahů. Při arteterapii rozhodně není důležité umět kreslit, nejde tu o nějaké estetické vrcholové výkony. Hlavní tu je možnost otevřít své nitro a radovat se z možnosti tvořit.

Pro rodiny i páry

Ve více lidech můžete při arteterapii dosáhnout ještě zajímavějších výsledků. Vydat se na ni můžete i se svým dítětem, díky čemuž se vzájemně poznáte na trochu jiné vlně. Ale i v párová arteterapie může přinést zajímavé výsledky, které vašemu vztahu prospějí.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.