Flyboard

Láká vás proletět se jako Superman nad vodní hladinou? Oblíbený flyboarding bude tou ideální volbou, která takové přání splní bez problému.


- 500 Kč Nejprodávanější

Vícero lokalit.

Brandýs nad Labem, Praha, Příbram, Slapy , Lipno, Olomouc

2 499,- od 1 999,-

20% sleva

Hradec Králové (Předměřice)

1 999,- 1 599,-

Hradec Králové (Předměřice)

1 699,-

Brno - Bystrc

od 1 730,-

Pískovna Náklo

od 1 730,-

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

od 1 730,-

Praha - Hostivař

od 1 730,-

Česká Lípa

od 1 730,-

Praha - Vrané nad Vltavou

od 1 699,-


Flyboard

Láká vás proletět se jako Superman nad vodní hladinou? Oblíbený flyboarding bude tou ideální volbou, která takové přání splní bez problému.

Poměrně mladý sport, který boduje

I když jde o oblíbenou sportovní aktivitu, flyboarding byl oficiálně vynalezený vlastně nedávno a to Frankem Zapatou ve Francii v roce 2011. I přesto si ale za těch pár let dokázal flyboarding najít početnou fanouškovskou základnu, která se každou sezonou rozrůstá. Co stojí za kouzlem tohoto parádního letu, který nezažijete každý den?

Nad vodou i pod

Díky zcela intuitivnímu mechanice se můžete proletět jak nad vodní hladinou, tak i několik metrů pod. Ovládat flyboard totiž není žádná věda. Zařízení je poháněno vodním skútrem, při čemž se do dvou trysek dostane tlak vzduchu a vody. Díky takové cirkulaci je možné se odlepit od povrchu a vzletět. V ruce přitom máte dva spínače, se kterými máte ovládání pod kontrolou. Díky přítomnému instruktorovi to můžou vyzkoušet i ti, kteří s flyboardingem nemají žádné zkušenosti.

Kam se vydat?

Užijte si tento parádní sport na více místech naší země. Vydat se můžete do Hradce Králové, Brandýsu nad Labem, Brna, Ejpovic, Doks nebo do Pískovny Náklo.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.