Netradiční zážitky

Ať už sami chcete zažít něco neopakovatelného nebo sháníte originální zážitkový dárek pro své blízké, v této kategorii můžete vybírat z pestré nabídky zážitků.Netradiční zážitky

Ať už sami chcete zažít něco neopakovatelného nebo sháníte originální zážitkový dárek pro své blízké, v této kategorii můžete vybírat z pestré nabídky zážitků.

Originální zážitky

V této kategorii si vybere opravdu každý. Třeba ti, kteří mají blízko k hraní. Na den se totiž mohou stát na den hercem v divadle, kde odehrají představení před opravdovým publikem. Nebo si tu na své přijdou zájemci o hru na bicí či fiddle.

Zajímavý dárek

Pokud hledáte vtipný dárek, který udělá oslavenci radost, inspiraci můžete čerpat v této kategorii. Třeba takový kurz výroby vlastního mýdla je nápaditým dárkem, který potěší hlavně manuálně zručné jedince nebo ty, kteří rádi tvoří nové věci. Vtipným dárkem může být i žonglérská show, která zabodujte třeba při oslavě narozenin. Pokud tedy tápete nad výběrem ideálního dárku, zde určitě vyberete něco vhodného a na míru oslavenci.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.