Party loď

Kluby už pro vás nejsou tím, čím bývaly? Vyrazte tedy na originální privátní party na lodi. Vsadíme se, že na palubě lodi jste ještě moc párů bot neprotancovali.


Novinka

Party loď

Kluby už pro vás nejsou tím, čím bývaly? Vyrazte tedy na originální privátní party na lodi. Vsadíme se, že na palubě lodi jste ještě moc párů bot neprotancovali.

Dámská jízda

Ženy budou určitě souhlasit, že čas od času je potřeba si dopřát klasickou dámskou jízdu. S touhle lodí se rozhodně nudit nebudete. K dispozici bude nejedna láhev prosecca a bez vychytaného občerstvení se nikam nevypluje. Ať už budete chtít společně oslavit významnou událost nebo jen tak prostě vyplout vstříc zábavě, tak se račte nalodit.

I pánové mají své sny

Ani pánské osazenstvo nezůstane pozadu. Nabízíme také zážitkovou plavbu pro gentlemany, kteří si chtějí dopřát ryze mužský kolektiv. Ať už chcete vyplout s přáteli a nebo třeba kolegy z práce, čekat vás bude privátní plavba, kterou si užijete naplno. Designová jachta se samozřejmě neobejde bez horní paluby s grilem a kuchyní s pivní pípou.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.