Umění a kreativita

V naší nabídce jsou i zážitky, které potěší umělecky založené jedince. Pojďme se jim podívat pod pokličku.


Umění a kreativita


Umění a kreativita

V naší nabídce jsou i zážitky, které potěší umělecky založené jedince. Pojďme se jim podívat pod pokličku.

Kurzy malování

Rádi pomocí tahů štětce vyjadřujete své emoce? To musíte vyrazit na některý z kurzů malování. S dětmi třeba můžete vyrazit na arteterapii, kterou si společně užijete a nahlédnete do svého nitra. Nebo se můžete naučit základy olejomalby či akrylu. Umělecké dílo jde vytvořit i pomocí pastelek. Pokud ale toužíte po netradičním kreativním zážitku, nenechte si ujít malbu na vodní hladině.

Pro šikovné ruce

Manuálně zručné jedince zase potěší možnost vyrobit si vlastní originální bytový doplněk. Stejný zážitek tvoření si můžou užít i děti. Proměnit se díky našim zážitkům můžete i ve skláře, který zvládne tvorbu nádherných skleněných figurek levou zadní. I milovníci kosmetiky si přijdou na své, co třeba výroba vlastního parfému. A především pány nenechá v klidu truhlářský workshop s pryskyřicí. I při takových zážitcích svou kreativitu využijete na maximum.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.