Mám poukaz |

Každý chlap má svůj dětský sen

Ty nejlepší tipy na zážitkové dárky pro muže, se kterými budete mít zaručený úspěch, najdete právě u nás. Každý chlap má své sny a velkou část z nich lze splnit darováním zážitku. A kde jinde, než u nás.

Pro akční chlapáky

S tipy na zážitky hned zabrousíme mezi ty pořádně akční. Který muž by přece netoužil po pořádném dobrodružství a oživení všedních dnů? Vhodným dárkem tak jsou adrenalinové zážitky, které dokáží pořádně rozbušit srdce během pár sekund. Výběr je pestrý - od střelných zážitků po tandemové seskoky.

Pro sportovce, které potěší pořádný pohyb

Máte za úkol obdarovat sportovně založeného muže? Radost mu určitě uděláte zážitkem z naší sportovní sekce. Vybírat lze mezi opravdu originálními sporty, ať už třeba lezením po skalách či kurzy se slavnými sportovci.

Cesta k mužskému srdci vede přes žaludek

Pořádná flákota masa nebo třeba degustace prvotřídního alkoholu bude jistě tím, co muži udělá radost. Proto neváhejte sáhnout po gurmánském zážitku, díky kterému vámi obdarovaný objeví dosud neobjevené chutě.

Odpočinek pro tělo i duši

Ukažte muži, jak moc vám na něm záleží. Dopřejte mu náležitý odpočinek, za který vám bude jistě vděčný. Poslat ho můžete na wellness pobyt, ale na nohy ho jistě postaví i originální masáž.


Každý chlap má svůj dětský sen

nejprodávanější

Praha Zličín

od 2 090,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 490,-

náš tip

Praha

od 2 090,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 2 090,-

náš tip

Praha

od 2 090,-

nejprodávanější

Hradec Králové

od 2 990,-

nejprodávanější
nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

nejprodávanější

až 21 střelnic po celé ČR

1 369,-

nejprodávanější

Vysoké Mýto

2 990,-

náš tip

Praha - Letňany

2 890,-

Novinka

Masarykův okruh v Lamborghini

od 4 999,-

Domažlice

od 5 999,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.