Airsoftové zážitky

Pokud jste si také jako děti rádi hráli s vodními či kuličkovými pistolemi, airsoft bude tím pravým pro vás. Zažijte stále více populárnější hru, při které se rozdělíte na týmy a vyzkoušíte si zacházení s věrnými replikami opravdových zbraní. Dáte si pořádně do těla, potrápíte mozkové závity a zažijete chvíle plné zábavy.


Airsoftové zážitky

Praha 1 - Nové Město

4 400,-


Airsoftové zážitky

Pokud jste si také jako děti rádi hráli s vodními či kuličkovými pistolemi, airsoft bude tím pravým pro vás. Zažijte stále více populárnější hru, při které se rozdělíte na týmy a vyzkoušíte si zacházení s věrnými replikami opravdových zbraní. Dáte si pořádně do těla, potrápíte mozkové závity a zažijete chvíle plné zábavy.

Bez ostrých nábojů

Airsoft má své kořeny až v Asii, konkrétně v Japonsku, kde se o něm první zmínky vztahují ke konci 80. let 20. století. Na začátku se vyráběly pouze reálně vypadající modely, které sloužily jen jako dekorace na zeď. Později se ale začaly vyrábět funkční modely, které daly vzniku airsoftu jako takovému. Šlo vlastně o takovou asijskou verzi amerického paintballu. I když se to některým může zdát podivné, airsoft je hrou, která má pravidla jako každá jiná. Jde sice o střílení, ale plastikovými projektily, které mají rychlost kolem 100 m/s. Při správném dodržování pravidel tak při hře nedochází k žádným zranění.

Bitva, při které se nikomu nic nestane

Jak taková hra vůbec vypadá? Po výběru vhodné lokality, většinou kusu lesa nebo rozvalin domu, se rozdělíte na dva týmy. Během hry se chráníte ochrannými brýlemi nebo maskou, další typy ochranných prostředků jsou dobrovolné. Pokud dostanete zásah někam do těla, budete mít maximálně otlak, ale vážnějšího zranění se bát nemusíte. Při bitvě nejde vůbec o hrubou sílu, ale o přechytračení soupeře. Musíte přemýšlet nad správnou zálohou, ne jen bezhlavě běhat sem a tam. A právě při takové hře se vám pořádně zvedne srdeční tep, atmosféra by se totiž dala krájet. Jak se ale při hře vyřazuje? Hráč, kterého kulička trefí, většinou zásah slyší nebo cítí. V ramci férového dodržování pravidel tak zvedne ruce a bitvu opustí. Pokud ale trefený hráč nic nepocítí, je na samotném střelci, aby svůj zásah oznámil. Jde tedy o ideální aktivitu pro férově založené jedince, kteří nechtějí za každou cenu vyhrát a být nejlepší. Cíle hry jsou různé, od úplné eliminace soupeřního týmu po bránění objektu či získání vlajky.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.