Jízda na motorce

Osedlejte si váš vysněný model motorky a zažijte adrenalinovou jízdu, ze které vám budou vstávat chlupy na rukou.


Jízda na motorce

Vysoké Mýto

8 899,-

Horní Újezd

8 899,-

Dolní Čermná

10 499,-

Rychnov nad Kněžnou

2 899,-

Rychnov nad Kněžnou

2 899,-


Jízda na motorce

Osedlejte si váš vysněný model motorky a zažijte adrenalinovou jízdu, ze které vám budou vstávat chlupy na rukou.

Každý to své

Je pořádná jízda hezky v terénu tím pravým pro vás nebo si radši zajezdíte na okruhu? Ať se rozhodnete jakkoliv, z naší nabídky si vybere kdejaký zapálený motorkář. Vrhnout se do toho po hlavě mohou i úplní začátečníci, protože zkušení instruktoři vedou kurzy tak, aby si na motorce dokázal zařádit opravdu každý.

Pro děti i fajnšmekry

Roste vám doma před očima malý motorkář? Splňte mu sen a vezměte ho na jízdu, na kterou jen tak nezapomene.

Pro překonání obav

Nikdy jste na motorce nejeli a máte obavy, abyste to zvládli? I když o nic náročného nejde, svůj strach můžete nejdřív vyrazit překonat do věrohodného simulátoru Moto GP, na kterém si budete připadat jako nefalšovaný závodník na okruhu. Pak se už klidně můžete vydat za ostřejší zážitkovou jízdou někde v terénu.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.