Řekněte
to poukazem

Poukazy znamenají svobodu

Darujte nejbližším svobodu výběru! Místo jedné možnosti jim dopřejete luxus vybrat si ze stovek variant dechberoucích zážitků.

  • 1. Vyberte
    poukaz

  • 2. Obdarujte
    milovaného

  • 3. Uplatnění
    je hračka

  • 4. Jsme vaši parťáci


S univerzálními poukazy se trefí každý!

Univerzální poukaz 1000 Kč

1 000,-

Tento poukaz je vhodným dárkem k svátku nebo k nějaké menší oslavě. Oslavenci zažijí například projížďku v mini hot rod a budou se kochat historickým centrem Prahy, projedou se v o něco větším Chevroletu Camaro nebo vyrazí za koktejly do luxusní restaurace v Žižkovské věži.

Univerzální poukaz 2000 Kč

2 000,-

Hledáte ideální dárek k narozeninám pro vašeho kamaráda či kolegu? S tímto poukazem si svůj vysněný zážitek vybere. Pokud je duší adrenalinový nadšenec, určitě ho potěší bungee jumping z televizní věže nebo simulace volného pádu indoor skydiving. Pro fanouška relaxace a klidu máme například olejovou nebo thajskou masáž.

Univerzální poukaz 3000 Kč

3 000,-

Čeká vás narozeninová oslava vašeho blízkého nebo hledáte dárek k jubileu? Darujte poukaz, díky kterému mimo jiné povečeří v jedné z pražských dominant, Tančícím domě, projede se vysokou rychlostí na závodním okruhu v luxusním supersportu nebo si zastřílí z armádních pušek.

Univerzální poukaz 4000 Kč

4 000,-

Chcete udělat radost ideálním dárkem k promoci nebo ke kulatinám? Darujte poukaz, se kterým obdarovaný mimo jiné zažije i luxusní degustační menu v těch nejšpičkovějších restauracích v Praze. Pokud není zrovna velký gurmán, tak ho určitě potěší například rallye jízda ve Fordu Fiesta.

Univerzální poukaz 5000 Kč

5 000,-

S tímto poukazem uděláte radost vaší partnerce nebo partnerovi k výročí. Vybere si krásné výhledy při letu balónem? Nebo se rozhodne zažít něco klidnějšího a nabyde síly v privátním wellness? Vy jen doufejte, že vás vezme sebou a že to zažijete společně.

Univerzální poukaz 7 500 Kč

7 500,-

Ideální dárek pro výjimečné příležitosti jako je svatba nebo významná výročí. Díky tomuto poukazu si mimo jiné dopřejí opravdu pořádný luxus v podobě pobytů v prestižních hotelech. Vyberou si večeři u „šéfa” Zdeňka Pohlreicha a pak přespí v pětihvězdičkovém hotelu Imperial? Nebo se rozhodnou pro soukromou plavbu na luxusní lodi?

Univerzální poukaz 10000 Kč

10 000,-

Tento poukaz splní každé přání! Ať už chcete někoho jenom rozmazlit nebo hledáte perfektní dárek k významné události. S tímto poukazem si obdarovaný vybere prakticky cokoliv. Přes ty nejextrémnější adrenalinové zážitky, jako je pilotování sportovního letadla, až po atypické pobyty, jako je víkend v treehousu pro dva.


Inspirujte se tematickými výběry zážitků

Vybírali jste, až vám z toho jde hlava kolem? Zkuste se zaměřit na tematické zážitky a zjednodušte si cestu k tomu pravému dárku.

Tento poukaz je vhodným dárkem k svátku nebo k nějaké menší oslavě. Oslavenci zažijí například projížďku v mini hot rod a budou se kochat historickým centrem Prahy, projedou se v o něco větším Chevroletu Camaro nebo vyrazí za koktejly do luxusní restaurace v Žižkovské věži.

Překvapte jedinečného muže ve vašem životě - ať už jde o partnera, tatínka, bráchu či kamaráda. Tento poukaz je skvělým způsobem, jak mu dopřát nezapomenutelné chvíle plné adrenalinu, relaxace nebo gurmánských zážitků.

Udělejte radost té nejúžasnější ženě ve vašem životě - ať už jde o vaši partnerku, mamku, sestru nebo kamarádku. Obdarujte ji tímto poukazem a prokažte jí, jak moc si jí vážíte a jak velký význam ve vašem životě má.

Darujte zamilovaným párům možnost prohloubit své pouto a vychutnat si společné chvíle. Ať už prahnout po adrenalinu, dobrodružství nebo romantice, z naší široké nabídky si určitě vyberou.

Přineste vzrušení a adrenalin do života těch, kteří milují objevování nových věcí a nevšedních zážitků. Tento dobrodružný dárek jim dá možnost vybrat si z široké palety aktivit a zážitků, které jim přinesou nezapomenutelné vzpomínky.

Obdarujte labužníky poukazem, díky kterému se jejich chuťové pohárky budou přímo rozplývat. Nechte je, vybrat si z bohaté nabídky vytříbených gastronomických zážitků. U nás si vyberou i vegani a vegetariáni. Určitě ocení i kurzy vaření a pečení.

Darujte tento univerzální poukaz těm, kteří si zaslouží chvíli klidu a regenerace. Vyberou si z široké nabídky wellness zážitků a relaxačních pobytů, díky kterým si dopřejí tak moc potřebný odpočinek.

Darujte novomanželům nezapomenutelné zážitky a společné chvíle. S tímto poukazem si vyberou ze široké nabídky romantických, relaxačních či dobrodružných zážitků, které si užijí společně.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.