Zážitky pro rozlučky se svobodou

Čeká vás rozlučka se svobodou, ale zatím netušíte, jakým způsobem rozproudit zábavu mezi všemi účastníky? Dejte na naše tipy, které si zamilují všichni.

4.9 (13 recenzí)

Zážitky pro rozlučky se svobodou


Zážitky pro rozlučky se svobodou

Čeká vás rozlučka se svobodou, ale zatím netušíte, jakým způsobem rozproudit zábavu mezi všemi účastníky? Dejte na naše tipy, které si zamilují všichni.

Únikové hry

Kdo si hraje, nezlobí. Rozlučka nemusí být jen ve znamení nevázané divokosti. Vydejte se se skupinou nejbližších za zábavnou hrou, která potrápí vaši fyzičku nebo prozkouší vaše mozkové závity. Zdárné zvládnutí celé únikovky pak samozřejmě můžete náležitě oslavit.

Party plavby

V naší nabídce máme k dispozici pořádně rozprouděné plavby jak pro ženy, tak pro muže. Jen vy, pár skvělých lidí, volume doprava, dobré pití a jídlo. Co víc si přát ke krásně stráveným chvílím plné zábavy?

Zážitkové pobyty

Co se takhle všichni sbalit a vyrazit na víkend oslavit svobodu po svém? Aktivity si sami určíte a objevíte přitom nová zajímavá místa, na kterých bude dostatek příležitostí zabavit se na maximum.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.