Mám poukaz |

Degustace rumů, whiskey a destilátů

Objevte tajemství třtinových destilátů a zažijte něco, co jste možná doposud ani nepoznali. Degustační zážitek s rumy, whiskey a dalšími destiláty je skvělým dárkem pro ty, kteří si potrpí na trochu výraznější chutě s pořádným řízem.

Pro všechny fajnšmekry

Netradiční ochutnávka rumů a whiskey je prestižním zážitkem, při kterém objevíte nové vytříbené chutě zajímavých destilátů. To ale není vše, díky profesionálům z oboru zjistíte i zajímavé informace o původu a způsobu zpracování. Nebudete tak ani muset přímo do palírny, ale vše proběhne v příjemném prostředí, které samotné degustaci dodá to správné kouzlo.

Exotická chuť s pořádným řízem

Na prvotřídní rumy se můžete těšit u rodinného výrobce Oliver & Oliver. Ten rumy ve své nabídce vyrábí přímo v Dominikánské republice. Čekat vás tu budou 2 hodiny nabitých zajímavými informace jak o výrobě a historii, tak o novinkách z rumového světa. Třešničkou na dortu pak bude originální degustační sklenička, kterou na konci obdržíte jako dárek.


Degustace rumů, whiskey a destilátů
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.