Mám poukaz |

Wellness pobyty

Dopřejte si dovolenou, kterou díky wellness aktivitám povýšíte ještě o level výš. Ať už se vydáte sami nebo s celou rodinou, takový relax si jednoznačně zasloužíte.

Hurá za zaslouženým odpočinkem

Z naší pestré nabídky wellness pobytů se můžete vydat za příjemně strávenými chvílemi. Je libo pobyt pro dva? Máte ho mít. Kromě relaxu se vám jako příjemným bonusem stane i romantika, která by se při takovém zážitku dala krájet. A že máte děti a rádi byste někam vyrazili společně? To také není problém. Rodinný wellness pobyt si zamilují všichni členové vaší rodinky.

Nevšední wellness

Toužíte kromě odpočinku i po originálním zážitku, na který budete s radostí vzpomínat? To budete nadšení z wellness pobytu v přírodě. V nabídce jich máme hned několik, tak stačí vybrat podle toho, po čem vaše srdce touží.


nejprodávanější
nejprodávanější

Černá Hora

4 550,-

nejprodávanější

Frýdlant v Čechách

10 720,-

nejprodávanější

Nové Město Nad Metují

od 6 590,-

náš tip

Pyskočely

5 799,-

náš tip
náš tip

Klášter Hradiště nad Jizerou

od 5 780,-

Novinka

Němčice

6 990,-

Frýdlant v Čechách

6 250,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.