Létání dronem

Popularita dronů stále stoupá a není se čemu divit. Létání s nimi je totiž opravdu návykovou záležitostí, která dokáže bavit po celé hodiny. Zalétejte si s dronem i vy.


Létání dronem


Létání dronem

Popularita dronů stále stoupá a není se čemu divit. Létání s nimi je totiž opravdu návykovou záležitostí, která dokáže bavit po celé hodiny. Zalétejte si s dronem i vy.

Bez nákladných investic

Dron si může každý pořídit domů, jde ovšem o poměrně nákladnou investici a ne každý si ji může nebo chce dovolit. Pokud tedy chcete proniknout do tajů létání s dronem i bez toho, abyste utráceli tisíce, zkuste některý z těchto zážitků.

Zábava na hodiny

Spolu se zkušeným dozorem si vyzkoušíte, co takové ovládání dronu obnáší. Kromě toho, že vám instruktor vysvětlí nejrůznější pravidla a zajímavosti o dronu, vy si následně zkusíte řízení na vlastní pěst. Navíc díky virtuálním brýlím budete s dronem propojeni a uvidíte místa, nad kterými bude letět. V podstatě tak budete létat s hlavou v oblacích, zatímco budete nohama stát pevně na zemi. A nebo si můžete užít závody dronů ve dvou. Tím tuto zábavu povýšíte ještě o level výš.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.