Kurzy pro děti

Vybíráte zrovna dárek pro své děti? Lámate si hlavu s tím, co vybrat? Zvolte zážitek ze sekce kurzy pro děti.


Kurzy pro děti


Kurzy pro děti

Vybíráte zrovna dárek pro své děti? Lámate si hlavu s tím, co vybrat? Zvolte zážitek ze sekce kurzy pro děti.

Pro děti sportovně i kreativně nadané

Dopřejte svým dětem novou zkušenost. S našimi zážitky mohou v sobě objevit nadaného kuchtíka či šachystu. Pokud byste si představovali pro svého potomka spíše něco se špetkou adrenalinu, pak zkuste parkour. Nebo se vlní do rytmu samby při každé přiležitosti? Vyberte taneční kurz. Ten divadelní by mohl být tím pravým pro ty, kteří jsou rádi středem pozornosti. Naše sekce kurzy pro děti však nabízí mnohem víc. Nahlédněte do ní a určitě vyberete.

 Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.